DERİ MONT TAMİRİ    

   

          Deri montunuzun öncelikle genel kontrolü yapılır, yırtık ve yıpranmış parçaları tespit edilir ve tamiri yapılır, gerekirse yırtılan parça değiştirilir,  

          Daha sonra deri montunuzun düğme, çıtçıt, fermuar, ribana, manşet, apolet… vs kontrol edilir, arızalı, bozuk ve yıpranmış olan parçalar değiştirilir.  

          Son olarak iç astarı kontrol edilir, yırtık varsa dikilir yada isteğe bağlı olarak komple sökülerek yerine yeni astar dikilir.  

          Deri montunuzun dilediğiniz kısımlarına etiket, arma…vb parçalar dikilir ve deri ceketinizin boyama işlemine başlanır (eğer astar değişimi, arma ve etiket yapılacaksa bu işlem boyama işleminden sonra yapılır).
           Tamir, boya veya tamamen yenileme için lütfen firmamıza başvurunuz.
            Lütfen web sitemizin diğer sayfalarını da inceleyiniz. 
 
 
             
 
Deri Kıyafetlerin muhafaza edilmesi;
Deri ceketlerinizin uzun süre dayanıklı kalması için kaliteli ve orijinal boyarmadde kullanmaktayız, boyama işlemini itinalı bir biçimde yapmaktayız, bu sayede gözden kaçan hataların önüne geçmiş oluyoruz. Yaz aylarında deri ceket ve deri montlarınızı kaldırırken havasız kalmamasına ve güneş ışığına maruz kalmamasına dikkat ediniz, bu deri kıyafetlerinize zarar verecektir, güneş ışığı görmeyen bir dolapta muhafaza ediniz.